Przegląd ofert lokat – lokata Happy w Idea Banku

0

Chcesz zaoszczędzić pieniądze i przy okazji na tym zarobić? Teraz masz taką możliwość. Jeszcze dziś wśród ofert lokat bankowych widnieje najpopularniejsza promocja z dodatkową gotówką. Możesz skorzystać zarówno z wysokiego oprocentowania jak i premii. Najkorzystniejsza lokata bankowa należy do oferty Idea Banku – to znana wszystkim Lokata Happy, której usługobiorcy otrzymają dodatkowo 50 złotych.najtańsze kredyty

Obniżenie stóp procentowych

Wiadomości o obniżeniu stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej skutecznie zniechęciły wiele osób do poszukiwań nowych ofert lokat bankowych. Jeżeli chcesz aby Twoje oszczędności przyniosły Ci zysk, nie chowaj ich w znanej wszystkim skarpecie. Bank daje Ci pewność zwrotu kapitału, a także gwarantowane odsetki. To inwestowanie bez ponoszenia żadnego ryzyka.

Warunki lokaty Happy

Lokata Happy cały czas zachęca wysokim oprocentowaniem oszczędności. 5% w skali roku to średnio o 2% więcej niż w przypadku standardowych lokat bankowych. Od kilku miesięcy to lider rankingu lokat bankowych i wiele osób skorzystało już z tej oferty. Największą popularność Idea Bank zyskał we wrześniu ubiegłego roku gdy wraz z najkorzystniejszą lokatą połączył promocję z premią gotówkową za utworzenie lokaty. Umotywowało to wiele osób do podjęcia decyzji o wpłaceniu oszczędności na depozyt. 50 złotych dla każdego kto otworzy lokatę i zdeponuje na niej od 1000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Warunki lokaty pozostają niezmienne, dotyczy ona umowy trzy miesięcznej, z oprocentowaniem 5%. Aby skorzystać z oferty bank nie wymaga założenia konta osobistego. Najkorzystniejsza lokata adresowana jest jednak tylko do osób, które jeszcze nie miały styczności z Idea Banku. To oni mogą teraz skorzystać na wysokich odsetkach i premii gotówkowej.

Jak dostać premię?

Warunki przystąpienia do promocji są bardzo łatwe. Wystarczy zarejestrować się na stronie banku, założyć lokatę wypełniając promocyjny wniosek. Po utworzeniu depozytu możliwe jest uzupełnienie danych na podstronie dotyczącej promocji. Bank poprosi nas także o podanie rachunku na jaki ma zostać przelana premia. O tym, czy udało nam się uzyskać dodatkowe 50 złotych, bank poinformuje nas do końca roku. Najkorzystniejsza lokata bankowa jest pozbawiona dodatkowych opłat związanych z koniecznością skorzystania z innych usług banku. Wniosek online jest bardzo prosty, wypełnisz go w kilka minut a bank go rozpatrzy w bardzo krótkim czasie.

Więcej ofert znajdziesz sprawdzając ranking lokat bankowych sierpień 2015.

Comments are closed.